Vlastní merch

Chcete vlastní merch?

Vyrobíme Vám vlastní dárkové předměty. Výroba od 1 ks


Kdo všechno využije merch?

Spolky či neziskové organizace

Hledáte možnosti, jak získat peníze pro Vaši komunitu a aktivity, které vyvíjíte?  Vlastní merch jsou dobrá cesta. Ti, kteří Vám  přispěli  získají tak oplátku hodnotnou věc.

Youtubeři, streameři

Není lepší pocit, než vidět své fanoušky, jak hrdě nosí tričko, nebo třeba mikinu s Tvou vlastní značkou.

Sportovní kluby, školy, nebo třídy

Chodíte spolu do třídy  anebo trávíte všechna volná odpoledne společně na hřišti?  Vyrobte si památeční mikiny či klubové dresy.

Pořadatelé festivalů, eventů, školení, kurzů

Ať už chystáte víkendové školení pro pár profesionálů, nebo celofiremní teambuilding, brandovaná trička vám pomohou udržet atmosféru akce v hlavách zúčastněných, i když bude již dávno za vámi.


K čemu je Merch?

Co je merchMerch, neboli merchandise jsou všechny předměty, které nějakým způsobem odkazují na určitou (většinou slavnou) osobnost, skupinu, nebo sdružení. U nás na PROMERCH máte možnost si právě takovéto předměty vyrobit a nabídnout je k prodeji svým fanouškům. Momentálně si zde můžete vytvořit vlastní trička, mikiny, vaky na záda, pouzdra-tuby, hrnky, podložky pod myš, batohy apod.


Zajistíme distribuci

Váš merch můžeme pro Vás prodávat přímo ve speciální sekci na našem eshopu, můžeme Vám vytvořit e-shop pouze pro Vás a jen s Vašimi výrobky.