Dodací podmínky a dopravné

DPD na pobočku/výdejní místo /box

DPD Vám doručí do jednoho z 1250  výdejních míst, které si zvolíte.

Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč s DPH
balík o hmotnosti do 30 kg

98 .-



Zásilková společnost PPL

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky.

Naše zásilky jsou posílány vždy nadstandardním způsobem dodání a to jako dodání na soukromou adresu. Při tomto způsobu dodání Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.


Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč s DPH
balík o hmotnosti do 30kg

119.-







Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej v potvrzení o odeslání zásilky, v sekci Faktury i ve svém e-mailu) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na stránkách PPL



Doběrečné (pouze PPL)

Pokud budete balík platit při převzetí dobírkou, je nutné připočítat doběrečnou částku 49.58 Kč bez DPH


Doprava zdarma

Koncový zákazník, který nakoupí nad 1500 Kč s DPH a zaplatí převodem na účet  má nárok na dopravu zdarma v rámci ČR. V případě že zákazník využije dopravu zdarma, bude zásilka odeslána přes přepravce dle uvážení.  Obvykle se jedná o doručení na pobočku / výdejní místo / box  prostřednictvím DPD.