Platby ze Slovenska


1) Vyberte si v levém horním rohu měnu EUR
2) Zaplaťte převodem na účet zdarma přes SEPA platbu
3) Nad 100EUR doprava na Slovensko ZDARMA

Pro převod z účtu využívejte platbu v systému SEPA, kde by poplatek za převod  by neměl překročit 1EUR. "Prevody v mene EUR do krajín SEPA platia tie isté poplatky ako pre domáce prevody v rámci SR."

Udělali jsme si průzkum slovenských bank a jejich poplatků za zahraniční bankovní převody. Níže najdete ceny pro systém SEPA

Cena za převod ze Slovenské banky do ČR:

Poštová banka0,20 EUR
Tatra banka0,20 EUR
Slovenská sporitelna0,20 EUR


Ceny vycházeji pouze z našeho interního šetření poplatků u Slovenských bank v r. 2020 při využití systému SEPA přes elektronické služby (internetove bankovnictvi ) a  mohou se lišit.


Doprava zásilková společnost PPL

Přepravní společnost PPL doručuje zboží obvykle do 48-72 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno během 2-3 následující pracovní den po potvrzení odeslání objednávky.

Naše zásilky jsou posílány vždy nadstandardním způsobem dodání a to jako dodání na soukromou adresu. Při tomto způsobu dodání Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud přepravcem nebudete zastiženi, dostanete do schránky informaci s dalším pokusem o doručení.

Hmotnost zásilky je vždy vypočítána a zobrazena v košíku při objednávce.


Dopravné za 1 balík při platbě předem na účetKč bez DPH
balík o hmotnosti do 3kg150.-
balík o hmotnosti do 50kg170.-

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku (najdete jej v potvrzení o odeslání zásilky, v sekci Faktury i ve svém e-mailu) vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775 nebo ve formuláři na stránkách PPL