Velkoobchodní spolupráce

Jste prodejce a máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás.1) Dohodneme společně velkoobchodní podmínky.


Velkoobchodních partnerů si ceníme, proto jim také nastavujeme podmínky, které jsou pro ně motivační. A to nejde bez toho, aniž bychom znali jejich moznosti a plány.   Uvítáme informaci nebo Vaši konkrétní představu o spolupráci, která by pro Vás byla zajímavá. O jaký sortiment mate zájem, představu o předpokládaném ročním obratu a výši slevy, která je pro Vás zajímavá apod...  Zda mate i kamennou prodejnu atd.…

Na základě těchto informací jsme schopni Vám připravit lepší obchodní podmínky. Tyto podmínky můžeme dohodnout při případné osobní schůzce, bude-li z Vaší strany zájem se setkat.


2) Rychlá spolupráce bez závazků


Chcete prodávat ihned  nebo nemáte ještě ucelenou představu o spolupráci,  můžete využít pro začátek spolupráce množstevní slevy.  Množství a k němu vztaženou cenu naleznete vždy u detailu každého produktu po registraci v našem e-shopu jako velkoobchodní partner. Množstevní slevy jsou uváděny bez DPH. Množství není závisle na jediném barevném odstínu nebo velikosti. Tzn. není nutné odebrat X ks jediného odstínu nebo velikosti, ale je možné je vzájemně nakombinovat v rámci konkrétního produktu.

U produktu, kde množstevní sleva není nastavena, je k dispozici za standardních podmínek. Tyto podmínky můžeme v pripade zajmu změnit a nastavit individuálně po dohodě.